O nas

Restauracja Koi Sushi Bar

Podczas naszej działalności zaskarbiliśmy sobie serca wielu smakoszy kuchni azjatyckiej. Nasi kucharze opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu mają przyjemność przygotowywać sushi tylko z najlepszych, wyselekcjonowanych składników, dlatego też potrafimy sprostać każdemu życzeniu naszych Gości. Delektuj się sushi otrzymując dawkę wrażeń oraz ciekawostek o sposobie przygotowania tego niezwykłego dania podczas organizowanych pokazów sushi. Nasz mistrz opowie o pochodzeniu i zdradzi kilka ciekawostek kulinarnych, wszystko w formie relaksu i niezwykłej atmosferze.


Sushi to nie tylko jedzenie, to również nieodłączna część kultury azjatyckiej, która poprzez swoją prostotę, czystość formy oraz intensywny, orientalny smak porwie Cię w świat niepowtarzalnych kombinacji oraz idealnej równowagi między wszystkimi składnikami.
W naszym wrocławskim barze zasmakujesz sushi z najświeższych ryb i owoców morza posługując się tradycyjnymi recepturami, których korzenie sięgają kilkuset lat wstecz i stanowią tajemnicę każdego szefa japońskiej kuchni. Daj się porwać w fascynujący świat intensywnych, kolorowych smaków,
odwiedzając i kosztując menu KOI SUSHI BAR we Wrocławiu.


Jesteśmy terminowi, elastyczni i zakochani w kuchni azjatyckiej! Jeśli chcesz zakosztować orientalnej sztuki kulinarnej nie wychodząc z domu, sushi z dowozem to oferta właśnie dla Ciebie.
Do każdego zamówienia dołączamy pałeczki, sos sojowy, imbir, wasabi.
Dodatkowo każde danie jest przygotowywane indywidualnie, na bieżąco, aby zachować najlepszą jakość i świeżość naszych potraw.